Chladiarne a mraziarne

Pre použitie vo výrobe, v maloobchode a veľkoobchode s potravinami, v kuchyniach a reštauráciách dodáva firma Izokad s.r.o chladiarne a mraziarne z polyuretánových panelov vrátane dodávky a montáže chladiarenských a mraziarenských dverí a chladiarenských jednotiek. 

Súčasťou  dodávky mraziarenských boxov a skladov je aj izolačná podlaha realizovaná suchou alebo mokrou cestou s oteru vzdorným povrchom. Pre kompletnosť našej dodávky zabezpečíme ich vnútorné vybavenie ako sú regály - aj pojazdné, závesné dráhy, nádoby na prepravu potravín a v neposlednej rade osvetlenie priestorov aplikáciou moderného úsporného LED osvetlenia. 

Chladiarenské sklady a skladové priestory zaručujú optimálnu skladovú teplotu pre všetky tipy potravín, rastlinných výrobkov a tovarov. Skladovanie ovocia a zeleniny si vyžaduje predovšetkým dobre izolované objekty a kvalitné chladiace zariadenia, vďaka ktorým je možné dodávať na trh zdravé ovocie a zeleninu mnoho mesiacov po zbere.

Ich kvalitu ovplyvňuje mnoho fyzikálnych faktorov, najmä udržanie správnej teploty, vlhkosti vzduchu a v prípade chladiarní s kontrolovanou atmosférou ( ULO atmosféra ) aj zaistenie správneho zloženia atmosféry vnútri miestnosti.

 

Správna izolácia chladiarenského priestoru

Naše chladiarenské priestory spĺňajú všetky izolačné štandardy pre správnu teplotu ich interiéru :   

  • Veľký tepelný odpor panelov stien a stropov
  • Tesnosť spojov medzi panelmi
  • Trvanlivosť a stabilita izolačných vlastností panelov a montážnych prvkov
  • Povrch panelov neabsorbuje žiadnu vlhkosť po celú dobu svojho používania
  • Sterilita - izolačný povrch nepodporuje rozvoj fyziologických chorôb a plesní na uskladnených produktoch